-

Nápověda


Podání nového inzerátu

Podávat inzeráty může každý v libovolném počtu. A to jednoduše a zdarma. Váš inzerát zveřejníme ihned. Inzerát můžete poté kdykoliv upravit nebo smazat.

Co dál?
Tipy jak úspěšně inzerovat
Podat nový inzerát!

nahoru

Jak upravit nebo smazat svůj inzerát?

Nejprve na této stránce najděte svůj inzerát, který má být upraven. Při zadávání hesla pak vyberte jednu z možností "Upravit inzerát" nebo "Smazat".

Na stejném místě můžete požádat i o zapomenuté heslo. Pošleme Vám ho na e-mail, který jste uvedli při zveřejnění inzerátu.

nahoru

Zvýhodněný inzerát (placená SMS)

Placená služba přidá inzerátu zvýraznění a inzerát se bude zobrazovat na předních místech po dobu 7 dnů. Ideální a jednoduchá služba pro rychlé oslovení návštěvníků Xinzerce.cz. Doporučujeme vyzkoušet :)

Placený inzerát se po uplynutí 7 dnů promění na bezplatný inzerát a poté je možné inzerát opět zvýhodnit. Informace o tom, jak zvýraznit právě Váš inzerát, dostanete po podání inzerátu a také v úpravě inzerátu.

Technicky službu poskytuje Topic Press s.r.o., infolinka: 556 772 772 (Po-Pá, 9-15 hod.).

nahoru

Vkládání fotografií

Když ke svému inzerátu vložíte fotografie, Váš inzerát bude pro návštěvníky mnohem zajímavější. Celkem lze k inzerátu připojit až 12 fotografií. Vkládat můžete obrázky běžného formátu, jako je JPEG, JPG, PNG či GIF do velikosti 5 000 KB (5 MB).

nahoru

Všeobecné podmínky stránek

1. Xinzerce.cz (Provozovatel) jsou inzertní stránky nabízející bezplatnou inzerci a inzerci za úplatu soukromým, fyzickým i právnickým osobám (Uživatel).

2. Podaný inzerát bude zobrazován po dobu 24 měsíců od data zveřejnění. Po této době může být inzerát automaticky odstraněn společně se všemi kontaktními údaji, které nám uživatel při zadávání poskytl. Pokud bude chtít uživatel inzerát odstranit před uplynutím této doby, provede tak sám pomocí svého hesla nebo požádá administrátora provozovatele. Heslo je zasláno s vložením inzerátu či kdykoliv po předchozím vyžádání na uvedený kontaktní email uživatele.

3. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat jakýkoliv inzerát, včetně zvýhodněných inzerátů, a to bez předchozího upozornění a bez náhrady, který: je poptávkou, nabídkou služeb, porušuje zákony ČR, je v rozporu s dobrými mravy, anebo když se provozovatel domnívá, že jsou uváděny lživé údaje či inzerát nesplňuje všechny povinné náležitosti.

4. Uživatel je oprávněn využít zvýhodnění svého inzerátu pomocí placené SMS. SMS službu technicky zajišťuje Topic Press s.r.o., konečná cena jedné SMS je 11 Kč nebo 20 Kč s DPH v závislosti na rubrice. Reklamace je možné uplatnit na infolince: 556 772 772 (Po-Pá, 9-15 hod.). Zvýhodnění inzerátu zvýrazní inzerát a inzerát se bude zobrazovat výše než bezplatné inzeráty po dobu 7 dní. Pořadí mezi placenými inzeráty je dáno počtem zbývajících dnů zvýhodnění, kdy větší počet dnů znamená lepší pozici. Zvýhodnění lze poslat na konkrétní inzerát vždy jen 1x za období 7 dnů. Za případné zaslání více SMS provozovatel není oprávněn vracet náhradu.

5. Provozovatel zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím tím, že uveřejňuje nabídky uživatelů. Záruky za kvalitu, dodání, původ, zaplacení, odebrání či upotřebitelnost nabízených věcí nenese. Provozovatel nenese zodpovědnost v případě zneužití osobních dat uživatele uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému třetí osobou. Provozovatel neodpovídá za činnost uživatelů stránek ani za způsob, jakým stránky používají. Provozovatel není oprávněn poskytovat informace o inzerentech či inzerátech.

6. Uživatel vyjadřuje souhlas ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že provozovatel může zasílat uživateli e-mailové zprávy obsahující informace o novinkách, stránkách Provozovatele a reklamních sděleních.

7. Provozovatel je oprávněn bez souhlasu uživatele, a to i bez jeho předchozího oznámení, upravovat své stránky, měnit Všeobecné podmínky stránek či využívání stránek provozovatele.

nahoru

Kontakt

Máte-li nápad, nabídku ke spolupráci nebo potřebujete pomoc, můžete nám zaslat zprávu prostřednictvím tohoto formuláře:

nahoru

Musí být vyplněn text zprávy

Není uveden email nebo je zadán ve špatném tvaru

Xinzerce na Facebooku

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a řekněte o nás přátelům.

Poradíme vám na blogu

Navštivte náš blog, pravidelně na něm uveřejňujeme nejrůznější rady.

Podejte si u nás inzerát

Prodáváte? Podejte si u nás zdarma inzerát. Nebudete-li si vědět rady, poradíme.

Sledujte nás na blogu a
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.     V pořádku   Další informace
Vaše zpráva nám byla úspěšně doručena, děkujeme