-

Jak napsat inzerát?

Poradíme Vám, jak úspěšně inzerovat!

Při psaní inzerátu se vžijte do role zájemce a hovořte jeho jazykem. Dojem dělá nápaditá, stručná, srozumitelná a důvěryhodně vypadající inzerce bez gramatických chyb.

Nadpis inzerátu

Nadpis inzerátu je důležitou součástí prodejního sdělení. Slouží k získání pozornosti, proto se snažte originálně a výstižně popsat inzerovaný předmět nebo službu, kterou nabízíte / poptáváte.

Nadpis inzerátu

Text inzerátu

V textu inzerátu je důležité nabídku podrobně popsat, nezapomeňte například na důvod prodeje, stáří, nejdůležitější parametry, výhody i vady.

Vyzdvihněte klady, které přesvědčily ke koupi právě Vás. Nabízený předmět nebo službu nepřeceňujte ani nepodceňujte. Snažte se nenudit, ale naopak zaujmout stěžejními a pravdivými informacemi.

Fotografie

Zájemci často upřednostňují inzeráty s fotografiemi, proto doporučujeme k inzerátu připojit nejlépe několik vlastních fotografií, případně na internetu vyhledaných fotografií.

Vyhněte se nicneříkajícím fotografiím nebo ilustracím. Kvalitní fotka totiž nejenom zaujme, ale také pomůže při rozhodování díky vysoké informační hodnotě.

Fotografie

Cena

Snažte se u inzerátu vždy uvést cenu - zájemce neodradíte nutností cenu zjišťovat a vyhnete se případnému smlouvání. Při určování ceny se inspirujte u podobných inzerátů na Xinzerci.

Kontakty

U inzerátu uvádějte kontaktní údaje, na kterých budete k zastižení. Zájemci se často rozhodují mezi několika inzeráty - nenechte si utéct příležitost!

Podejte si na Xinzerci inzerát ještě dnes!

Podat inzerát zdarma

Xinzerce na Facebooku

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a řekněte o nás přátelům.

Poradíme vám na blogu

Navštivte náš blog, pravidelně na něm uveřejňujeme nejrůznější rady.

Podejte si u nás inzerát

Prodáváte? Podejte si u nás zdarma inzerát. Nebudete-li si vědět rady, poradíme.

Sledujte nás na blogu a
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.     V pořádku   Další informace